מואשם בעבירות צווארון לבן/ פשיעה כלכלית? חשוב לך שהמצב יישאר בשליטתך?

אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי

משרד עורכי דין אייל בסרגליק ושות' מובילים בתיקי פשיעה כלכלית, עבירות צווארון לבן, עבירות מיסוי, שוק ההון, תיקים צבאיים משמעתיים ותיקים אזרחיים מורכבים.​

הנושא מורכב ורגיש לכן יותר מכל תחום אחר לעבוד עם הטובים ביותר! עו"ד אייל בסרגליק, נמנה על בכירי עוה"ד הפליליים בארץ. התהליך מתחיל בשיחה אחת, שעוזרת להבין באיזה מצב את/ה נמצאים. לאחר מכן, אנחנו מגבשים אסטרטגיה ועוזרים לך לצאת מהסיפור הזה.

עו"ד אייל בסרגליק:

"אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי"

אנו במשרד בסרגליק שומרים על פרטיות הלקוח, החל משלב החקירה המשטרתית, ועד לסיום ההליכים בתיק.

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

התייעץ עם עו"ד מומחה לעבירות צווארון לבן

בהשארת פרטים אנו מתדרכים אותך כיצד לשמור על חפותך. זו הדרך להשאיר את הסיטואציה בשליטה

איך נוכל לעזור לך?

לתהליך המורכב יש מספר שלבים, כל שלב נעשה בזהירות שהחשוב מכול הוא לשמור על הביטחון
של מי שנמצא בסכנה מיידית - את/ה או הילדים.

פגישה ראשונית

לפני הכל, נדאג להבין מה המצב שלך. נסתכל על כל חומר הראיות הקיים ונגבש גם את נקודת המבט של היריבים שלנו – המשטרה והחוקרים.

הורדת פרופיל

אנו דואגים להצניע את האירוע מהסחות דעת ומנמיכים פרופיל תקשורתי ומגבשים רק כאשר נדרש. מנסים מיידית להשיג צו איסור פרסום על המקרה ולכל הפחות על שם החשוד, בשביל שנוכל לעבוד בלי פגיעה בהליך המשפטי.

איסוף ראיות

אנו בונים תיק שיחלץ אותך מהמצב הזה, ולכן נצטרך לאסוף כמה שיות ראיות אשר תומכות במצב ובגרסה שלך.

ייצוג מלא

מכאן, אחרי שעבדנו בדיוק כדי להוציא אותך מהמצב ע"י העו"ד המנוסה ביותר בתחום, נציג את הראיות בצורה שהכי טובה ומציגה את הגרסא המזכה ביותר והאופטימלית עבורך.

אנחנו כאן כדי לשמור על השקט הנפשי שלך

הרבה פעמים לפני כניסה לתהליך מורכב כל כך צצות שאלות. כשיש תשובות התמונה מתבהרת ומבינים שאפשר אחרת. הגרסא שלך עלולה לשמש כנגדך משך שנים בבית המשפט.

עבירות כלכליות, ולא פיזיות. בתוך העבירות הללו נכללות זיוף, שוחד, מרמה, הלבנת הון, גניבה, הונאה, הפרת אמונים, עבירות ניירות ערך, עבירות הגבלים עסקיים חשבוניות פיקטיביות ועבירות מס, ועוד.

מכיוון שהיה פעם הבדל בין עבירות צווארון כחול לצווארון לבן, בדרך כלל מדובר באנשים נורמטיביים, נעדרי עבר פלילי, מנהלי כספים, עורכי דין, אנשי שיווק ומכירות ובעלי מקצועות חופשיים, אנשים העוסקים בניירות ערך או מסחר.

  • במשרדנו אנחנו עושים את המאמץ הכי גדול שאפשר כדי למנוע ולהמנע ממגע וממפגש עם הפרטנר. אנחנו מסננים את רעשי הרקע ומתמקדים בהצלחת הלקוח.

בשלבים כאלה שווה לקחת ZOOM OUT ולראות מי יכול לסייע לך ומי יכול להפליל אותך, מיהם חברייך באמת ומי לא. בנוסף, אנחנו שמים דגש שהמינימום ההכרחי של אנשים יידע מהחשד, כדי לדייק את ההליך המשפטי ולמנוע פגיעה בשמך הטוב.

פנה אלינו להכנה ובניית קו הגנה באופן מהיר. הכנה מקיפה בזמן הנכון תעניק לך את מלוא הכלים להתמודד עם המצב. תהליך הפנייה אלינו פשוט ומהיר.

הידע, הנחישות והניסיון עזרו למשרד בסרגליק לטפל בתיקים מפורסמים ומוכרים

פרשת החייל היורה - אלאור אזריה

התיק המפורסם של החייל שירה במחבל שהיה שרוע על הקרקע.

פרשת בלוני הגז בגן יבנה

לקוחותינו, בעלי דירה מגן יבנה, הואשמו וזוכו מגרימת מוות ברשלנות, אליה לא היה להם קשר.

פרשת השוחד התעשייה האווירית

מרשנו, אילן אטל, לא נחקר אודות הפרשייה ואין לו שום קשר אליה ואודותיה.

אפי נווה הודה באשמה, והוא צריך ללכת הביתה

עו"ד אייל בסרגליק עם חוות דעת שלא משתמעת לשני פנים, אודות חפותו של אפי נווה בשלב זה

ייצוג בפרשת השוחד במשרד הבריאות
ייצוג זאב טננבאום, מנהל הכספים בחפציבה

עבירות נמחקו למנהל הכספים של חפציבה, לכתבה המלאה בגלובס כאן

מי אנחנו

תחום עבירות "צווארון לבן" הינו תחום משפטי מגוון ומורכב, הוא דורש ידע הן בתחום המשפט הפלילי והן בתחום המשפט המסחרי אזרחי וידע כלכלי חשבונאי. עו"ד בסרגליק הוא בוגר תואר שני במימון ושוק ההון, בהצטיינות יתרה פרט לתואר שני בהצטיינות במשפטים. עו"ד בסרגליק, הוא מרצה לעבירות צווארון לבן.

הניסיון הנרחב של עו"ד אייל בסרגליק מהווה יתרון משמעותי באשר ליכולת לנהל ולמקסם את הגנתם של חשודים ונאשמים בתיקי צווארון לבן. עו"ד אייל בסרגליק וצוות המשרד בעל ניסיון רב שנים בתחום עבירות "הצווארון הלבן" הוא מן המנוסים והמוערכים בישראל ומייצג נאמנה לקוחות בתיקים גדולים, מורכבים ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה, לרבות בעלי תפקידים בכירים אשר מעורבים בהליכים פליליים.

המשרד מעניק ללקוחות ליווי משפטי בכל אחד משלבי ההליך הפלילי – החל ממעמד החקירה, הליכי המעצר והשחרור, ליווי מלא עובר ההליכים מקדמיים והליכי שימוע שתכליתם מניעת הגשת כתבי אישום, וכלה בניהולם של הליכים משפטיים בפני כל הערכאות השיפוטיות. המשרד מטפל בכל סוגי עבירות הצווארון הלבן: עבירות זיוף מירמה, שוחד, גניבה (רגילה ובידי מורשה) ניירות ערך ושוק ההון, עבירות הלבנת הון, עבירות מס ומע"מ, חשבוניות פיקטיביות, עבירות מתחום הבנקאות והביטוח ועבירות מרמה נוספות. הייעוץ המשפטי כולל ניהול כלל ההליכים,הצופה פני עתיד מאפשר להעניק ללקוחות ייצוג משפטי מקיף ומוצלח גם בהליכים המורכבים והרגישים ביותר.

עו"ד בסרגליק ייצג ומייצג בפרשיות הקשות והסבוכות ביותר, ביניהן הבנק למסחר, ח"כ כנסת חיים כץ, יועצי ההשקעות של בנק לאומי ומנכ"ל בנק לאומי בריטניה, פרשייית חפציבה, רשות המסים, פרשיות השוחד של דודי אפל, תעשייה אוירית, נתיבי ישראל, משרד הבריאות, עזר מציון, עמנואל, משרד הביטחון, פרשיית הרצת המניות בד"ש אייפקס ורבות נוספות. כמו כן ייצג עו"ד בסרגליק בפרשיות בינלאומיות חובקות עולם, כמו 512 בפן הכלכלי, MJI במישיגן ובארץ (300 נחקרים) תיק כחלון (שם ייצג 7 נאשמים בפן הכלכלי) ופרשיות רבות נוספות.

עו"ד אייל בסרגליק

קרדיטאלי מעייני ויונתן בורק

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

באותה כתבה הסביר כי:

"הוא מנהל כל תיק כאילו הוא מאבק חייו".

"בשנת 2014 נבחר על ידי מגזין לשכת עורכי הדין כ-"הבטחה" בעולם המשפט.

"עו״ד בסרגליק פותח את רשימת "עורכי הדין שחייבים להכיר בתחום הפלילי בשנת 2016" באתר כלכליסט, שם הסתמן כ"פורץ דרך בתחום הפלילים".

עו"ד בסרגליק הוצג כאחד מעורכי הדין שחייבים להכיר בשנת 2018 במסגרת כתבה באתר דה מרקר.

מגזין בלייזר כתב כתבה אודות פעילותו של עו"ד בסרגליק.

גם מגזין אוביטר כתב לאחרונה עליו – ״עורך הדין של כולנו״.

התייעץ עם עו"ד מומחה לעבירות צווארון לבן

בהשארת פרטים אנו מתדרכים אותך כיצד למשור על חפותך. זו הדרך להשאיר את המצב בשליטה

האני מאמין של עו"ד אייל בסרגליק

"אני אוהב במקצוע את התחושה שאני עוזר לאנשים במצב בלתי אפשרי"
"גלובס מסמן את עורכי הדין הצעירים והמבטיחים"
ראיון עם חן מענית 26.10.2010
״מה אתה אוהב במקצוע?״
"את התחושה שאני עוזר לנאשמים במצב בלתי אפשרי. כשאני יודע מראש איך אני הולך לנהל את התיק, בתקווה לנצח אותו. וכמובן, כשהשופט מקבל את הבקשות שלי אחרי שהמדינה מתנגדת להם. וגם את זה שיש לי חיים של בן אדם בידיים שלי. בכל תיק יש אחריות עצומה, וכל תיק אני מנהל כאילו זהו מאבק חיי".
״מה אתה לא אוהב במקצוע?״
"את הפער בין הדימוי הציבורי לעבודה האמיתית. יש לאנשים סטיגמה רעה מאוד על עורכי דין פליליים. הם חושבים שכל עורכי הדין הפליליים מייצגים רק אנסים ורוצחים. אני עוסק בעיקר בעבירות צווארון לבן. אנשים גם לא מבינים את ההליך ולא יודעים שכשאתה מקבל לקוח לידיך בשלב המעצר אין לך חומר חקירה, ואתה לא יודע מה באמת קרה. רק אחרי הגשת כתב האישום יודעים מה קורה. אם אני מרגיש שאני פועל בניגוד למצפון שלי, אני אבקש להשתחרר מהייצוג".
״מה אתה עושה אחרי שעות העבודה?״
"אין לי יום ואין לי לילה - העבודה היא חלק תמידי מחיי. אבל כשיש לי זמן אני יוצא למסיבות, סרטים, הולך לחדר כושר. שיחקתי גם כדורסל באופן מקצועי הרבה שנים, ואני ממשיך לעשות זאת מדי פעם. אבל התחביב האמיתי שלי הוא המקצוע שלי".
הקודם
הבא
Call Now Button