חשוד בעבירות מס? חשוב לך שהמצב יישאר בשליטתך?

אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי

משרד עורכי דין אייל בסרגליק ושות' מובילים בתיקי מיסוי פלילי ואזרחי, פשיעה כלכלית, צווארון לבן, תיקים צבאיים משמעתיים ותיקים אזרחיים מורכבים.​

אדם שנעצר בגין עבירות מס, נדרש לעו”ד בעל מומחיות ספציפית בחוקי המס. עבירות מס הכנסה, מס ערך מוסף, ביטוח לאומי וכד' – דורשים מהחשוד לבצע פעולות מדויקות וקבועות שמשתנות מעת לעת. העניין מצריך הבנה מיוחדת ופרטנית של חוקי המס בישראל.

עו”ד בסרגליק בעל ניסיון רב בייצוג משפטי בעבירות מס – הן בהיבטים הפליליים והן בהיבטים האזרחיים.

כשזה נוגע למיסוי הנושא תמיד מורכב, מפותל ויבקשו ממך פרטים שאסור לך לתת!
לפני כל צעד, כדאי לפנות לעו"ד אייל בסרגליק, שנמנה על בכירי עורכי הדין הפליליים בארץ ובפרט בתחום המיסוי הפלילי והאזרחי.

התהליך מתחיל בשיחה אישית, שעוזרת להבין מהו המצב הנוכחי ומה האסטרטגיה שכדאי לנקוט.
לאחר מכן, נוציא אותך מהמצב הזה.

עו"ד אייל בסרגליק:

"אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי"

אנו במשרד בסרגליק שומרים על פרטיות הלקוח, החל משלב החקירה המשטרתית, ועד לסיום ההליכים בתיק.

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

התייעץ עם עו"ד מומחה לעבירות מס

בהשארת פרטים אנו מתדרכים אותך כיצד לשמור על חפותך. זו הדרך להשאיר את הסיטואציה בשליטה

איך נוכל לעזור לך?

לתהליך המורכב יש מספר שלבים, כל שלב נעשה בזהירות שהחשוב מכול הוא לשמור על הביטחון
של מי שנמצא בסכנה מיידית - את/ה או הילדים.

פגישה ראשונית

לפני הכל, נדאג להבין מה המצב שלך. נסתכל על כל חומר הראיות הקיים ונגבש גם את נקודת המבט של היריבים שלנו – המשטרה והחוקרים.

הורדת פרופיל

אנו דואגים להצניע את האירוע מהסחות דעת ומנמיכים פרופיל תקשורתי ומגבשים רק כאשר נדרש. מנסים מיידית להשיג צו איסור פרסום על המקרה ולכל הפחות על שם החשוד, בשביל שנוכל לעבוד בלי פגיעה בהליך המשפטי.

איסוף ראיות

אנו בונים תיק שיחלץ אותך מהמצב הזה, ולכן נצטרך לאסוף כמה שיות ראיות אשר תומכות במצב ובגרסה שלך.

ייצוג מלא

מכאן, אחרי שעבדנו בדיוק כדי להוציא אותך מהמצב ע"י העו"ד המנוסה ביותר בתחום, נציג את הראיות בצורה שהכי טובה ומציגה את הגרסא המזכה ביותר והאופטימלית עבורך.

אנחנו כאן כדי לשמור על השקט הנפשי שלך

הרבה פעמים לפני כניסה לתהליך מורכב כל כך צצות שאלות. כשיש תשובות התמונה מתבהרת ומבינים שאפשר אחרת. הגרסא שלך עלולה לשמש כנגדך משך שנים בבית המשפט.

עבירות כלכליות, ולא פיזיות. בתוך העבירות הללו נכללות זיוף, שוחד, מרמה, הלבנת הון, גניבה, הונאה, הפרת אמונים, עבירות ניירות ערך, עבירות הגבלים עסקיים, חשבוניות פיקטיביות ושלל עבירות מס נוספות.

אין פרופיל ברור לחשודים בעבירות מס ובדרך כלל מדובר באנשים נורמטיביים, נעדרי עבר פלילי כמו: מנהלי כספים, עורכי דין, אנשי שיווק ומכירות, בעלי מקצועות חופשיים, אנשים העוסקים בניירות ערך, אנשי מסחר ועוד.

בשלבים כאלה שווה לקחת ZOOM OUT ולראות מי יכול לסייע לך ומי יכול להפליל אותך, מיהם חברייך באמת ומי לא. בנוסף, אנחנו שמים דגש שהמינימום ההכרחי של אנשים יידע מהחשד, כדי לדייק את ההליך המשפטי ולמנוע פגיעה בשמך הטוב.

פנה אלינו להכנה ובניית קו הגנה באופן מהיר. הכנה מקיפה בזמן הנכון תעניק לך את מלוא הכלים להתמודד עם המצב. תהליך הפנייה אלינו פשוט ומהיר.

מתי ידרש ייצוג על ידי עו"ד לענייני מיסים?

לעו”ד בסרגליק ניסיון רב בייצוג חשודים בעבירות מיסוי, הן בהיבטים הפליליים והן בהיבטים האזרחיים.
עובדי המשרד, הינם יוצאי יחידות המס והיחידה המיוחדת במע”מ כמו גם יוצאי פרקליטות, כך שהינם צוות מסייע בבניית התשתית הנדרשת לצורך הייצוג בתיקים. לעו”ד בסרגליק יש ניסיון רב שנים, של מעל 17 שנים, בתיקים כלכליים ובתיקי מס.
משרדנו ישמח לתת שירות, תוך בדיקת מכלול הנתונים הרלוונטיים על מנת להשיג את התוצאה המיטבית.

מי אנחנו

תחום עבירות המס הינו תחום משפטי מגוון ומורכב, הוא דורש ידע הן בתחום המשפט הפלילי והן בתחום המשפט המסחרי אזרחי וידע כלכלי חשבונאי. עו"ד בסרגליק הוא בוגר תואר שני במימון ושוק ההון, בהצטיינות יתרה פרט לתואר שני בהצטיינות במשפטים. עו"ד בסרגליק, הוא מרצה לעבירות צווארון לבן.

הניסיון הנרחב של עו"ד אייל בסרגליק מהווה יתרון משמעותי באשר ליכולת לנהל ולמקסם את הגנתם של חשודים ונאשמים בתיקי מיסוי. עו"ד אייל בסרגליק וצוות המשרד בעל ניסיון רב שנים בתחום עבירות "הצווארון הלבן" הוא מן המנוסים והמוערכים בישראל ומייצג נאמנה לקוחות בתיקים גדולים, מורכבים ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה, לרבות בעלי תפקידים בכירים אשר מעורבים בהליכים פליליים.

המשרד מעניק ללקוחות ליווי משפטי בכל אחד משלבי ההליך הפלילי – החל ממעמד החקירה, הליכי המעצר והשחרור, ליווי מלא עובר ההליכים מקדמיים והליכי שימוע שתכליתם מניעת הגשת כתבי אישום, וכלה בניהולם של הליכים משפטיים בפני כל הערכאות השיפוטיות. המשרד מטפל בכל סוגי עבירות הצווארון הלבן: עבירות זיוף מרמה, שוחד, גניבה (רגילה ובידי מורשה) ניירות ערך ושוק ההון, עבירות הלבנת הון, עבירות מס, עבירות מע"מ, חשבוניות פיקטיביות, עבירות מתחום הבנקאות והביטוח ועבירות מרמה נוספות. הייעוץ המשפטי כולל ניהול כלל ההליכים,הצופה פני עתיד מאפשר להעניק ללקוחות ייצוג משפטי מקיף ומוצלח גם בהליכים המורכבים והרגישים ביותר.

עו"ד בסרגליק ייצג ומייצג בפרשיות הקשות והסבוכות ביותר, ביניהן הבנק למסחר, ח"כ כנסת חיים כץ, יועצי ההשקעות של בנק לאומי ומנכ"ל בנק לאומי בריטניה, פרשייית חפציבה, רשות המסים, פרשיות השוחד של דודי אפל, תעשייה אוירית, נתיבי ישראל, משרד הבריאות, עזר מציון, עמנואל, משרד הביטחון, פרשיית הרצת המניות בד"ש אייפקס ורבות נוספות. כמו כן ייצג עו"ד בסרגליק בפרשיות בינלאומיות חובקות עולם, כמו 512 בפן הכלכלי, MJI במישיגן ובארץ (300 נחקרים) תיק כחלון (שם ייצג 7 נאשמים בפן הכלכלי) ופרשיות רבות נוספות.

עו"ד אייל בסרגליק

קרדיטאלי מעייני ויונתן בורק

הידע, הנחישות והניסיון עזרו למשרד בסרגליק לטפל בתיקים מפורסמים ומוכרים

פרשת החייל היורה - אלאור אזריה

התיק המפורסם של החייל שירה במחבל שהיה שרוע על הקרקע.

פרשת בלוני הגז בגן יבנה

לקוחותינו, בעלי דירה מגן יבנה, הואשמו וזוכו מגרימת מוות ברשלנות, אליה לא היה להם קשר.

פרשת השוחד התעשייה האווירית

מרשנו, אילן אטל, לא נחקר אודות הפרשייה ואין לו שום קשר אליה ואודותיה.

אפי נווה הודה באשמה, והוא צריך ללכת הביתה

עו"ד אייל בסרגליק עם חוות דעת שלא משתמעת לשני פנים, אודות חפותו של אפי נווה בשלב זה

ייצוג בפרשת השוחד במשרד הבריאות
ייצוג זאב טננבאום, מנהל הכספים בחפציבה

עבירות נמחקו למנהל הכספים של חפציבה, לכתבה המלאה בגלובס כאן

התייעץ עם עו"ד מומחה לעבירות מס

בהשארת פרטים אנו מתדרכים אותך כיצד למשור על חפותך. זו הדרך להשאיר את המצב בשליטה

האני מאמין של עו"ד אייל בסרגליק

"אני אוהב במקצוע את התחושה שאני עוזר לאנשים במצב בלתי אפשרי"
"גלובס מסמן את עורכי הדין הצעירים והמבטיחים"
ראיון עם חן מענית 26.10.2010
״מה אתה אוהב במקצוע?״
"את התחושה שאני עוזר לנאשמים במצב בלתי אפשרי. כשאני יודע מראש איך אני הולך לנהל את התיק, בתקווה לנצח אותו. וכמובן, כשהשופט מקבל את הבקשות שלי אחרי שהמדינה מתנגדת להם. וגם את זה שיש לי חיים של בן אדם בידיים שלי. בכל תיק יש אחריות עצומה, וכל תיק אני מנהל כאילו זהו מאבק חיי".
״מה אתה לא אוהב במקצוע?״
"את הפער בין הדימוי הציבורי לעבודה האמיתית. יש לאנשים סטיגמה רעה מאוד על עורכי דין פליליים. הם חושבים שכל עורכי הדין הפליליים מייצגים רק אנסים ורוצחים. אני עוסק בעיקר בעבירות צווארון לבן. אנשים גם לא מבינים את ההליך ולא יודעים שכשאתה מקבל לקוח לידיך בשלב המעצר אין לך חומר חקירה, ואתה לא יודע מה באמת קרה. רק אחרי הגשת כתב האישום יודעים מה קורה. אם אני מרגיש שאני פועל בניגוד למצפון שלי, אני אבקש להשתחרר מהייצוג".
״מה אתה עושה אחרי שעות העבודה?״
"אין לי יום ואין לי לילה - העבודה היא חלק תמידי מחיי. אבל כשיש לי זמן אני יוצא למסיבות, סרטים, הולך לחדר כושר. שיחקתי גם כדורסל באופן מקצועי הרבה שנים, ואני ממשיך לעשות זאת מדי פעם. אבל התחביב האמיתי שלי הוא המקצוע שלי".
הקודם
הבא
Call Now Button