מאיימים עליך בתקופת זמן מאסר ממושכת?
צריך עורך דין פלילי במרכז?

אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי

גרים באזור המרכז וזקוקים לייצוג של עורך דין? עורך דין פלילי במרכז יספק לכם את כל השירותים המשפטיים ההכרחיים על מנת שתקבלו את זכויותיכם בשלבי ההליך המשפטי.

ההתנהלות שלכם בעת החקירות במשטרה ובעת הדיונים בבית המשפט הם קריטיים לפסק הדין הסופי. מומלץ לשכור שירותים של עו”ד פלילי מנוסה כבר בשלב הראשוני – הדבר בהכרח משפיע על החקירות המשטרתיות שישמשו בהמשך את התביעה בניהול התיק בבית המשפט.

עו"ד אייל בסרגליק:

"אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי"

אנו במשרד בסרגליק שומרים על פרטיות הלקוח, החל משלב החקירה המשטרתית, ועד לסיום ההליכים בתיק.

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

התייעץ עם עורך דין פלילי מומחה שיוציא אותך מהמצב

משרד עורכי דין אייל בסרגליק ושות' מובילים בתחום הפלילים, צווארון לבן, פשיעה כלכלית, תיקים צבאיים משמעתיים ותיקים אזרחיים מורכבים.

תחומי ההתמחות שלנו: משרד עו"ד פלילי בסרגליק ושות'

לתהליך המורכב יש מספר שלבים, כל שלב נעשה בזהירות שהחשוב מכול הוא לשמור על הביטחון
של מי שנמצא בסכנה מיידית - את/ה או הילדים.

פלילים

ייצוג פלילי – רק אצל הטובים ביותר! עו"ד אייל בסרגליק, נמנה על בכירי עורכי הדין הפליליים בישראל.

צווארון לבן

ניסיונו, הידע הרב והעדכני של עו"ד בסרגליק, בהיותו מרצה למשפטים בתחום הפלילי ובעבירות צווארון לבן, בקיאותו בתחום המימון ושוק ההון, מבטיחים את התוצאות החיוביות בתיקים אותם הוא מייצג.

שחרור ממעצרים

ניתן לזקוף לזכות משרדנו, שחרורים בתיקים החמורים ביותר, במהלך דיוני המעצרים.

ייצוג בבתי דין צבאיים

לעו"ד בסרגליק, לשעבר עוזר ראש מדור חוק ושיטור של הצבא, יש ניסיון רב בייצוג במשפטים צבאים, ובפני בית הדין הצבאי, בתיקי מרמה, שוחד, עבירות ביטחוניות, תיקי עריקות.

ייצוג מול שב"ס

ליווי סוהרים החל משלב החקירות והמעצרים, ובהמשך בפן המשמעתי- או בפן הפלילי- כאשר התיק מועבר לפרקליטות, לצורך הגשת כתב האישום.

ייצוג מול מח"ש

למשרדנו יש ניסיון עשיר בייצוג מול מח"ש, במספר רב של תיקים, בשני הצדדים: גם מצד אזרחים אשר נפגעו כתוצאה מפעילות השוטרים, וגם מצד שוטרים אשר נחקרו במח"ש.

מה הכי חשוב לדעת לפני שפונים לעורך דין פלילי במרכז?

עורך דין המתמחה בדין הפלילי מלווה מואשמים בעבירות פליליות בדיונים בבית המשפט ובחקירות המשטרה. ייצוג של עורך דין במקרים פליליים הוא חשוב ביותר כבר בתחילת ההליך המשפטי. חשוב לדעת כי אתם תוכלו להציג את טענותיכם בבית המשפט גם ללא ייצוג משפטי, אך לכל מילה שתאמרו במהלך הדיונים בבית המשפט ובחקירות המשטרתיות תיהיה משמעות רבה לדיונים הבאים. עורך דין מקצועי יידע להכין אתכם בצורה הטובה ביותר לחקירות הבאות ולדיונים בבית המשפט. אתם טוענים כי לא ביצעתם את העבירה? חשוב שהטענות שלכם יהיו מנוסחות בצורה טובה ומדוייקת על ידי עורך דין מקצועי אשר יוביל לביטול האשמות נגדכם.

ייצוג בבית משפט של עורך דין פלילי

השופט או השופטת שיעמדו מולכם מנהלים דיונים בנושאים רבים לאורך שעות רבות בכל יום, וכנראה שבנושא שלכם הם כבר דנו בעבר. ייצוג של עורך דין פלילי מנוסה יכול לעזור לכם להעלות את הטענות המתאימות ביותר למקרה שלכם, על מנת שיהיה לכם סיכוי לסיים את הדיונים בבית המשפט ללא הרשעה וגם אם הורשעתם חלילה, ללא עונש.

פנייה לעורך דין פלילי במרכז

החלטתם לא לחכות ולפנות כבר עכשיו לעורך דין? קיבלתם החלטה נבונה! אם אתם גרים באזור המרכז, עכשיו זה הרגע לפנות לעורך דין פלילי שנמצא קרוב אליכם ולקבל ליווי אישי בהליך המשפטי.

הידע, הנחישות והניסיון עזרו למשרד בסרגליק לטפל בתיקים מפורסמים ומוכרים

פרשת החייל היורה - אלאור אזריה

התיק המפורסם של החייל שירה במחבל שהיה שרוע על הקרקע.

פרשת בלוני הגז בגן יבנה

לקוחותינו, בעלי דירה מגן יבנה, הואשמו וזוכו מגרימת מוות ברשלנות, אליה לא היה להם קשר.

פרשת השוחד התעשייה האווירית

מרשנו, אילן אטל, לא נחקר אודות הפרשייה ואין לו שום קשר אליה ואודותיה.

אפי נווה הודה באשמה, והוא צריך ללכת הביתה

עו"ד אייל בסרגליק עם חוות דעת שלא משתמעת לשני פנים, אודות חפותו של אפי נווה בשלב זה

ייצוג בפרשת השוחד במשרד הבריאות
ייצוג זאב טננבאום, מנהל הכספים בחפציבה

עבירות נמחקו למנהל הכספים של חפציבה, לכתבה המלאה בגלובס כאן

מי אנחנו

עו”ד אייל בסרגליק, נמנה על בכירי עו”ד הפליליים בארץ, המשמש היום כיו”ר הוועדה לעניינים פליליים של מחוז תל אביב ויו”ר הפורום הפלילי ארצי. עו"ד בסרגליק הוא בוגר תואר שני במימון ושוק ההון בהצטיינות יתרה ובעל תואר שני בהצטיינות במשפטים. לעו"ד בסרגליק ידע נרחב הן בתחום המשפט הפלילי והן בתחום המשפט המסחרי-אזרחי, וידע כלכלי-חשבונאי.

הניסיון הנרחב של עו"ד אייל בסרגליק מהווה יתרון משמעותי באשר ליכולת לנהל ולמקסם את הגנה על חשודים ונאשמים בתיקים פליליים. עו"ד אייל בסרגליק וצוות המשרד בעל ניסיון רב שנים בתחום עבירות "הצווארון הלבן" הוא מן המנוסים והמוערכים בישראל ומייצג נאמנה לקוחות בתיקים גדולים, מורכבים ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה, לרבות בעלי תפקידים בכירים אשר מעורבים בהליכים פליליים.

לעו"ד בסרגליק ניסיון עשיר בייצוג בתיקים בתחום הפלילי, ובפרט בתחום צווארון הלבן, ושורה ארוכה של זיכויים בתיקים רבים בתחומים אלו.
לקוחות רבים, ביניהם חברי כנסת, שרים, מפקדים בכירים במשטרה ובצבא, אנשי עסקים ובכירים במשק פנו לשכור את שירותיו של עו”ד בסרגליק.

המשרד מעניק ללקוחות ליווי משפטי בכל אחד משלבי ההליך הפלילי – החל ממעמד החקירה, הליכי המעצר והשחרור, ליווי מלא עובר ההליכים מקדמיים והליכי שימוע שתכליתם מניעת הגשת כתבי אישום, וכלה בניהולם של הליכים משפטיים בפני כל הערכאות השיפוטיות.

עו"ד אייל בסרגליק

קרדיטאלי מעייני ויונתן בורק

אנחנו כאן כדי להיות לך לעזר

משרדנו הגיש אלפי בקשות למחיקת רישום פלילי, שינוי עילת סגירה ובקשות חנינה ובקשות לסגירת תיק מחוסר אשמה, אשר הצילו אלפי אנשים.

יש מגוון דרכים שבהן ניתן למחוק את הרישום הפלילי. מחיקת הרישום יכולה לפתוח בפניכם הזדמנויות רבות ומגוונת שעד כה היו סגורות. חשוב מאוד – לבחור באנשי מקצוע מנוסים שיביאו לכם את התוצאה הטובה והרצויה!

כמו כן, ניתן לשנות את עילת הסגירה מ"חוסר עניין לציבור" או "היעדר ראיות" ל"חוסר אשמה". כך, נמחק הרישום הפלילי, כליל.

משרדנו הוא בעל הצלחות פנומנליות בבקשות חנינה שהוגשו לנשיא המדינה.

ככל וקיים כנגדך תיק תלוי ועומד, ניתן יהיה לסגור אותו מ"חוסר אשמה" ולמחוק את הרישום הפלילי. גם בשלב שבו טרם הגיע חומר החקירה, ולאחר סיום החקירה, בקשות אלו סוגרות את התיקים בצורה מצויינת, וכך במקום לנהל הליך לאחר שהוגש כתב אישום, ניתן לסיים את התיק ללא אשמה.

לעתים ניתן לפנות למשטרת ישראל, מטא"ר, בבקשה למחיקת הרישום הפלילי הקיים במאגרי המשטרה. אנו לרשותכם לביצוע הפניה למשטרה.

רישום פלילי עלול לגרום לכך שלא תוכלו להתקבל לעבודות מסוימות, לקבל ויזות למדינות שונות, להוציא רישיון לנשק ועוד.

כל אדם רשאי לבקש בקשה לביטול רישום פלילי על תיק סגור.

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

באותה כתבה הסביר כי:

"הוא מנהל כל תיק כאילו הוא מאבק חייו".

"בשנת 2014 נבחר על ידי מגזין לשכת עורכי הדין כ-"הבטחה" בעולם המשפט.

"עו״ד בסרגליק פותח את רשימת "עורכי הדין שחייבים להכיר בתחום הפלילי בשנת 2016" באתר כלכליסט, שם הסתמן כ"פורץ דרך בתחום הפלילים".

עו"ד בסרגליק הוצג כאחד מעורכי הדין שחייבים להכיר בשנת 2018 במסגרת כתבה באתר דה מרקר.

מגזין בלייזר כתב כתבה אודות פעילותו של עו"ד בסרגליק.

גם מגזין אוביטר כתב לאחרונה עליו – ״עורך הדין של כולנו״.

לייעוץ עם עורך דין פלילי שיוציא אותך מהמצב – השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

בהשארת פרטים אנו מתדרכים אותך כיצד למשור על חפותך. זו הדרך להשאיר את המצב בשליטה

האני מאמין של עו"ד אייל בסרגליק

"אני אוהב במקצוע את התחושה שאני עוזר לאנשים במצב בלתי אפשרי"
"גלובס מסמן את עורכי הדין הצעירים והמבטיחים"
ראיון עם חן מענית 26.10.2010
״מה אתה אוהב במקצוע?״
"את התחושה שאני עוזר לנאשמים במצב בלתי אפשרי. כשאני יודע מראש איך אני הולך לנהל את התיק, בתקווה לנצח אותו. וכמובן, כשהשופט מקבל את הבקשות שלי אחרי שהמדינה מתנגדת להם. וגם את זה שיש לי חיים של בן אדם בידיים שלי. בכל תיק יש אחריות עצומה, וכל תיק אני מנהל כאילו זהו מאבק חיי".
״מה אתה לא אוהב במקצוע?״
"את הפער בין הדימוי הציבורי לעבודה האמיתית. יש לאנשים סטיגמה רעה מאוד על עורכי דין פליליים. הם חושבים שכל עורכי הדין הפליליים מייצגים רק אנסים ורוצחים. אני עוסק בעיקר בעבירות צווארון לבן. אנשים גם לא מבינים את ההליך ולא יודעים שכשאתה מקבל לקוח לידיך בשלב המעצר אין לך חומר חקירה, ואתה לא יודע מה באמת קרה. רק אחרי הגשת כתב האישום יודעים מה קורה. אם אני מרגיש שאני פועל בניגוד למצפון שלי, אני אבקש להשתחרר מהייצוג".
״מה אתה עושה אחרי שעות העבודה?״
"אין לי יום ואין לי לילה - העבודה היא חלק תמידי מחיי. אבל כשיש לי זמן אני יוצא למסיבות, סרטים, הולך לחדר כושר. שיחקתי גם כדורסל באופן מקצועי הרבה שנים, ואני ממשיך לעשות זאת מדי פעם. אבל התחביב האמיתי שלי הוא המקצוע שלי".
הקודם
הבא
Call Now Button