זקוקים לעורך דין פלילי?
משרד עורכי דין אייל בסרגליק ושות'

אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי

משרד עורכי דין אייל בסרגליק ושות' מובילים בתיקי פשיעה כלכלית, צווארון לבן, תיקים צבאיים משמעתיים ותיקים אזרחיים מורכבים.

הנושא מורכב ורגיש לכן יותר מכל תחום אחר לעבוד עם הטובים ביותר! עו"ד אייל בסרגליק, נמנה על בכירי עוה"ד הפליליים בארץ. התהליך מתחיל בשיחה אחת, שעוזרת להבין באיזה מצב את/ה נמצאים. לאחר מכן, אנחנו מגבשים אסטרטגיה ועוזרים לך לצאת מהסיפור הזה.

עו"ד אייל בסרגליק:

"אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי"

אנו במשרד בסרגליק שומרים על פרטיות הלקוח, החל משלב החקירה המשטרתית, ועד לסיום ההליכים בתיק.

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

התייעץ עם עורך דין פלילי מומחה שיוציא אותך מהמצב

ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך

איך נוכל לעזור לך?

לתהליך המורכב יש מספר שלבים, כל שלב נעשה בזהירות שהחשוב מכול הוא לשמור על הביטחון
של מי שנמצא בסכנה מיידית - את/ה או הילדים.

פלילים

ייצוג פלילי – רק אצל הטובים ביותר! עו"ד אייל בסרגליק, נמנה על בכירי עוה"ד הפליליים בארץ.

צווארון לבן

ניסיונו, הידע הרב והעדכני של עו"ד בסרגליק, בהיותו מרצה למשפטים בתחום הפלילי ובעבירות צווארון לבן, בקיאותו בתחום המימון ושוק ההון, מבטיחים את התוצאות החיוביות בתיקים אותם הוא מייצג.

שחרור ממעצרים

ניתן לזקוף לזכות משרדנו, שחרורים בתיקים החמורים ביותר, במהלך דיוני המעצרים.

ייצוג בבתי דין צבאיים

לעו"ד בסרגליק, לשעבר עוזר ראש מדור חוק ושיטור של הצבא, יש ניסיון רב בייצוג במשפטים צבאים, ובפני בית הדין הצבאי, בתיקי מרמה, שוחד, עבירות ביטחוניות, תיקי עריקות.

ייצוג מול שב"ס

ליוי סוהרים החל משלב החקירות והמעצרים, ובהמשך בפן המשמעתי- או בפן הפלילי- כאשר התיק מועבר לפרקליטות, לצורך הגשת כתב האישום.

ייצוג מול מח"ש

למשרדנו יש ניסיון עשיר בייצוג מול מח"ש, במספר רב של תיקים, בשני הצדדים: גם מצד אזרחים אשר נפגעו כתוצאה מפעילות השוטרים, וגם מצד שוטרים אשר נחקרו במח"ש.

אנחנו כאן כדי להיות לך לעזר

משרדנו הגיש אלפי בקשות למחיקת רישום פלילי, שינוי עילת סגירה ובקשות חנינה ובקשות לסגירת תיק מחוסר אשמה, אשר הצילו אלפי אנשים.

יש מגוון דרכים שבהן ניתן למחוק את הרישום הפלילי. מחיקת הרישום יכולה לפתוח בפניכם הזדמנויות רבות ומגוונת שעד כה היו סגורות. חשוב מאוד – לבחור באנשי מקצוע מנוסים שיביאו לכם את התוצאה הטובה והרצויה!

כמו כן, ניתן לשנות את עילת הסגירה מ"חוסר עניין לציבור" או "היעדר ראיות" ל"חוסר אשמה". כך, נמחק הרישום הפלילי, כליל.

משרדנו הוא בעל הצלחות פנומנליות בבקשות חנינה שהוגשו לנשיא המדינה.

ככל וקיים כנגדך תיק תלוי ועומד, ניתן יהיה לסגור אותו מ"חוסר אשמה" ולמחוק את הרישום הפלילי. גם בשלב שבו טרם הגיע חומר החקירה, ולאחר סיום החקירה, בקשות אלו סוגרות את התיקים בצורה מצויינת, וכך במקום לנהל הליך לאחר שהוגש כתב אישום, ניתן לסיים את התיק ללא אשמה.

לעתים ניתן לפנות למשטרת ישראל, מטא"ר, בבקשה למחיקת הרישום הפלילי הקיים במאגרי המשטרה. אנו לרשותכם לביצוע הפניה למשטרה.

רישום פלילי עלול לגרום לכך שלא תוכלו להתקבל לעבודות מסוימות, לקבל ויזות למדינות שונות, להוציא רישיון לנשק ועוד.

כל אדם רשאי לבקש בקשה לביטול רישום פלילי על תיק סגור.

הידע, הנחישות והניסיון עזרו למשרד בסרגליק לטפל בתיקים מפורסמים ומוכרים

פרשת החייל היורה - אלאור אזריה

התיק המפורסם של החייל שירה במחבל שהיה שרוע על הקרקע.

פרשת בלוני הגז בגן יבנה

לקוחותינו, בעלי דירה מגן יבנה, הואשמו וזוכו מגרימת מוות ברשלנות, אליה לא היה להם קשר.

פרשת השוחד התעשייה האווירית

מרשנו, אילן אטל, לא נחקר אודות הפרשייה ואין לו שום קשר אליה ואודותיה.

אפי נווה הודה באשמה, והוא צריך ללכת הביתה

עו"ד אייל בסרגליק עם חוות דעת שלא משתמעת לשני פנים, אודות חפותו של אפי נווה בשלב זה

ייצוג בפרשת השוחד במשרד הבריאות
ייצוג זאב טננבאום, מנהל הכספים בחפציבה

עבירות נמחקו למנהל הכספים של חפציבה, לכתבה המלאה בגלובס כאן

מי אנחנו

עו״ד בסרגליק הוא מבכירי עורכי הדין הפליליים בישראל. עו"ד בסרגליק משמש כיו"ר הפורום הפלילי הארצי (במשותף) של לשכת עורכי הדין, המשנה (לשעבר) ליו"ר ועד מחוז תל–אביב, מרצה בקריה האקדמית אונו (בקורסים דיני עונשין, דיני ראיות, סדר דין פלילי ועבירות צווארון לבן) מרצה בבית הספר הגבוה למנהל כספי לרשויות המקומיות בישראל ברחובות, ויו"ר "עמותת אפשרות" – עמותה למתן אוכל לנזקקים במסגרת פעילות רווחה בקריית אונו.

עו"ד בסרגליק הוא הבעלים והמייסד של משרד עורכי דין בסרגליק ושות' ובין היתר, מייצג בבתי משפט, בעבירות פליליות, פשיעה כלכלית ועבירות צווארון לבן (זיוף, מרמה והפרת אמונים, הלבנת הון, שוחד, גניבה, הגבלים עסקיים וניירות ערך עבירות מס חשבוניות פיקטיביות). כעו"ד פלילי מנוסה לאורך השנים ייצג בסרגליק מגוון תיקי פשיעה רגילה וצווארון כחול (כגון: עבירות סמים, עבירות מין, עבירות אלימות במשפחה וכד') והוא בעל ניסיון עשיר בייצוג בבתי משפט צבאיים ובית הדין של המשטרה. עו"ד בסרגליק מייצג למעלה מ-17 שנים בתיקי אלימות במשפחה, צווי הגנה, צווי הטרדה מאיימת, עם נסיון רב ביותר בתיקים מהסוג הזה. כמו כן משרדנו מייצג בתיקים פליליים הקשורים לחריגות בניה ושימוש חורג ברישוי עסקים, ובתיקי תעבורה.

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הפלילים הבכירים בישראל. לאחרונה זכה להיות אחד המוערכים ביותר במדד בי.די.איי. בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי. בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס". באותה כתבה הסביר כי "הוא מנהל כל תיק כאילו הוא מאבק חייו". בשנת 2014 נבחר על ידי מגזין לשכת עורכי הדין כ-"הבטחה" בעולם המשפט.

עו"ד אייל בסרגליק

קרדיטאלי מעייני ויונתן בורק

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

באותה כתבה הסביר כי:

"הוא מנהל כל תיק כאילו הוא מאבק חייו".

"בשנת 2014 נבחר על ידי מגזין לשכת עורכי הדין כ-"הבטחה" בעולם המשפט.

"עו״ד בסרגליק פותח את רשימת "עורכי הדין שחייבים להכיר בתחום הפלילי בשנת 2016" באתר כלכליסט, שם הסתמן כ"פורץ דרך בתחום הפלילים".

עו"ד בסרגליק הוצג כאחד מעורכי הדין שחייבים להכיר בשנת 2018 במסגרת כתבה באתר דה מרקר.

מגזין בלייזר כתב כתבה אודות פעילותו של עו"ד בסרגליק.

גם מגזין אוביטר כתב לאחרונה עליו – ״עורך הדין של כולנו״.

התייעץ עם עורך דין פלילי שיוציא אותך מהמצב

ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך

האני מאמין של עו"ד אייל בסרגליק

"אני אוהב במקצוע את התחושה שאני עוזר לאנשים במצב בלתי אפשרי"
"גלובס מסמן את עורכי הדין הצעירים והמבטיחים"
ראיון עם חן מענית 26.10.2010
״מה אתה אוהב במקצוע?״
"את התחושה שאני עוזר לנאשמים במצב בלתי אפשרי. כשאני יודע מראש איך אני הולך לנהל את התיק, בתקווה לנצח אותו. וכמובן, כשהשופט מקבל את הבקשות שלי אחרי שהמדינה מתנגדת להם. וגם את זה שיש לי חיים של בן אדם בידיים שלי. בכל תיק יש אחריות עצומה, וכל תיק אני מנהל כאילו זהו מאבק חיי".
״מה אתה לא אוהב במקצוע?״
"את הפער בין הדימוי הציבורי לעבודה האמיתית. יש לאנשים סטיגמה רעה מאוד על עורכי דין פליליים. הם חושבים שכל עורכי הדין הפליליים מייצגים רק אנסים ורוצחים. אני עוסק בעיקר בעבירות צווארון לבן. אנשים גם לא מבינים את ההליך ולא יודעים שכשאתה מקבל לקוח לידיך בשלב המעצר אין לך חומר חקירה, ואתה לא יודע מה באמת קרה. רק אחרי הגשת כתב האישום יודעים מה קורה. אם אני מרגיש שאני פועל בניגוד למצפון שלי, אני אבקש להשתחרר מהייצוג".
״מה אתה עושה אחרי שעות העבודה?״
"אין לי יום ואין לי לילה - העבודה היא חלק תמידי מחיי. אבל כשיש לי זמן אני יוצא למסיבות, סרטים, הולך לחדר כושר. שיחקתי גם כדורסל באופן מקצועי הרבה שנים, ואני ממשיך לעשות זאת מדי פעם. אבל התחביב האמיתי שלי הוא המקצוע שלי".
הקודם
הבא
Call Now Button