רוצה לעבוד בעבודה שתמיד רצית?
רוצה לנקות את השם שלך?

זה הזמן למחוק את הרישום הפלילי ולסגור את התיק שלך!

מחיקת רישום פלילי, שינוי עילות סגירה, מחיקת תיקים, בקשות חנינה ובקשות לסגירת תיק – את כל אלו ניתן לעשות בעזרת עורך דין פלילי המנוסה בתחום שידע לתת לך את הסיוע המשפטי המדויק והמקצועי ביותר.

עו"ד אייל בסרגליק, נמנה על בכירי עורכי הדין הפליליים בארץ. התהליך מתחיל בשיחה אישית, שעוזרת להבין מהו המצב הנוכחי ומהי האסטרטגיה הטובה והנכונה ביותר שיש לפעול לפיה.

עו"ד אייל בסרגליק:

"אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי"

אנו במשרד בסרגליק שומרים על פרטיות הלקוח, החל משלב החקירה המשטרתית, ועד לסיום ההליכים בתיק.

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

התייעץ עם עורך דין מחיקת רישום פלילי

בהשארת פרטים אנו מתדרכים אותך כיצד לשמור על חפותך. זו הדרך להשאיר את הסיטואציה בשליטה

איך נוכל לעזור לך?

לתהליך המורכב יש מספר שלבים, כל שלב נעשה בזהירות שהחשוב מכול הוא לשמור על הביטחון
של מי שנמצא בסכנה מיידית - את/ה או הילדים.

פגישה ראשונית

לפני הכל, נדאג להבין מה המצב שלך, נסתכל ונפרוש את כל הנתונים ונסקור את כל האפשרויות העומדות בפנינו לביטול הרישום הפלילי ומחיקת התיק. ננחה אותך מה לעשות מבחינת גיליון הרישום הפלילי.

הגשת בקשה מיוחדת

מכאן, אחרי עבודה מקצועית ומדויקת של איסוף הנתונים ובחירת האפשרות הטובה ביותר נצא לדרך באופן בלתי מתפשר, נגיש את הבקשות הרצויות עד להשגת התוצאה הרצויה!

 

אנחנו כאן כדי להיות לך לעזר

משרדנו הגיש אלפי בקשות למחיקת רישום פלילי, שינוי עילת סגירה ובקשות חנינה ובקשות לסגירת תיק מחוסר אשמה, אשר הצילו אלפי אנשים.

יש מגוון דרכים שבהן ניתן למחוק את הרישום הפלילי. מחיקת הרישום יכולה לפתוח בפניכם הזדמנויות רבות ומגוונת שעד כה היו סגורות. חשוב מאוד – לבחור באנשי מקצוע מנוסים שיביאו לכם את התוצאה הטובה והרצויה!

כמו כן, ניתן לשנות את עילת הסגירה מ"חוסר עניין לציבור" או "היעדר ראיות" ל"חוסר אשמה". כך, נמחק הרישום הפלילי, כליל.

משרדנו הוא בעל הצלחות פנומנליות בבקשות חנינה שהוגשו לנשיא המדינה.

ככל וקיים כנגדך תיק תלוי ועומד, ניתן יהיה לסגור אותו מ"חוסר אשמה" ולמחוק את הרישום הפלילי. גם בשלב שבו טרם הגיע חומר החקירה, ולאחר סיום החקירה, בקשות אלו סוגרות את התיקים בצורה מצויינת, וכך במקום לנהל הליך לאחר שהוגש כתב אישום, ניתן לסיים את התיק ללא אשמה.

לעתים ניתן לפנות למשטרת ישראל, מטא"ר, בבקשה למחיקת הרישום הפלילי הקיים במאגרי המשטרה. אנו לרשותכם לביצוע הפניה למשטרה.

רישום פלילי עלול לגרום לכך שלא תוכלו להתקבל לעבודות מסוימות, לקבל ויזות למדינות שונות, להוציא רישיון לנשק ועוד.

כל אדם רשאי לבקש בקשה לביטול רישום פלילי על תיק סגור.

מי אנחנו

לרישום פלילי יש משמעויות רבות שעלולות להפריע לנו בתחומי החיים השונים. מחיקת הרישום הפלילי דורשת מיומנות רבה שכן כמות הבקשות הנעתרות ע"י נשיא המדינה קטנות ולכן יש צורך בסיוע של אנשי מקצוע מנוסים.

הניסיון הנרחב של עו"ד אייל בסרגליק מהווה יתרון משמעותי לייצוג ומיקסום מיצוי הזכויות של נפגעי עבירות המין. עו"ד אייל בסרגליק וצוות המשרד בעלי ניסיון רב שנים בתחום עבירות זה והוא מן המנוסים והמוערכים בישראל ומייצג נאמנה לקוחות בתיקים גדולים, מורכבים ובעלי פרופיל תקשורתי גבוה, לרבות בעלי תפקידים בכירים אשר מעורבים בהליכים פליליים כאשר ייצג באלפי תיקים. 

המשרד מעניק ללקוחות ליווי משפטי  מקצועי בלתי מתפשר – החל ממעמד החקירה, הליכי המעצר והשחרור, ליווי מלא וכולל להליכים מקדמיים והליכי שימוע שתכליתם מניעת הגשת כתבי אישום, וכלה בניהולם של הליכים משפטיים בפני כל הערכאות השיפוטיות. המשרד מטפל בכל סוגי עבירות המין: אינוס, מעשה סדום, עבירות מין במשפחה, עבירות מין אחרות, מעשה מגונה בפומבי, הטרדה מינית.

הייעוץ המשפטי כולל ניהול כלל ההליכים, הצופה פני עתיד מאפשר להעניק ללקוחות ייצוג משפטי מקיף ומוצלח גם בהליכים המורכבים והרגישים ביותר.

עו"ד אייל בסרגליק

קרדיטאלי מעייני ויונתן בורק

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

באותה כתבה הסביר כי:

"הוא מנהל כל תיק כאילו הוא מאבק חייו".

"בשנת 2014 נבחר על ידי מגזין לשכת עורכי הדין כ-"הבטחה" בעולם המשפט.

"עו״ד בסרגליק פותח את רשימת "עורכי הדין שחייבים להכיר בתחום הפלילי בשנת 2016" באתר כלכליסט, שם הסתמן כ"פורץ דרך בתחום הפלילים".

עו"ד בסרגליק הוצג כאחד מעורכי הדין שחייבים להכיר בשנת 2018 במסגרת כתבה באתר דה מרקר.

מגזין בלייזר כתב כתבה אודות פעילותו של עו"ד בסרגליק.

גם מגזין אוביטר כתב לאחרונה עליו – ״עורך הדין של כולנו״.

הידע, הנחישות והניסיון עזרו למשרד בסרגליק לטפל בתיקים מפורסמים ומוכרים

פרשת החייל היורה - אלאור אזריה

התיק המפורסם של החייל שירה במחבל שהיה שרוע על הקרקע.

פרשת בלוני הגז בגן יבנה

לקוחותינו, בעלי דירה מגן יבנה, הואשמו וזוכו מגרימת מוות ברשלנות, אליה לא היה להם קשר.

פרשת השוחד התעשייה האווירית

מרשנו, אילן אטל, לא נחקר אודות הפרשייה ואין לו שום קשר אליה ואודותיה.

אפי נווה הודה באשמה, והוא צריך ללכת הביתה

עו"ד אייל בסרגליק עם חוות דעת שלא משתמעת לשני פנים, אודות חפותו של אפי נווה בשלב זה

ייצוג בפרשת השוחד במשרד הבריאות
ייצוג זאב טננבאום, מנהל הכספים בחפציבה

עבירות נמחקו למנהל הכספים של חפציבה, לכתבה המלאה בגלובס כאן

זה הזמן לסגירת התיק שלך

בהשארת פרטים אנו מתדרכים אותך כיצד למשור על חפותך. זו הדרך להשאיר את המצב בשליטה

האני מאמין של עו"ד אייל בסרגליק

"אני אוהב במקצוע את התחושה שאני עוזר לאנשים במצב בלתי אפשרי"
"גלובס מסמן את עורכי הדין הצעירים והמבטיחים"
ראיון עם חן מענית 26.10.2010
״מה אתה אוהב במקצוע?״
"את התחושה שאני עוזר לנאשמים במצב בלתי אפשרי. כשאני יודע מראש איך אני הולך לנהל את התיק, בתקווה לנצח אותו. וכמובן, כשהשופט מקבל את הבקשות שלי אחרי שהמדינה מתנגדת להם. וגם את זה שיש לי חיים של בן אדם בידיים שלי. בכל תיק יש אחריות עצומה, וכל תיק אני מנהל כאילו זהו מאבק חיי".
״מה אתה לא אוהב במקצוע?״
"את הפער בין הדימוי הציבורי לעבודה האמיתית. יש לאנשים סטיגמה רעה מאוד על עורכי דין פליליים. הם חושבים שכל עורכי הדין הפליליים מייצגים רק אנסים ורוצחים. אני עוסק בעיקר בעבירות צווארון לבן. אנשים גם לא מבינים את ההליך ולא יודעים שכשאתה מקבל לקוח לידיך בשלב המעצר אין לך חומר חקירה, ואתה לא יודע מה באמת קרה. רק אחרי הגשת כתב האישום יודעים מה קורה. אם אני מרגיש שאני פועל בניגוד למצפון שלי, אני אבקש להשתחרר מהייצוג".
״מה אתה עושה אחרי שעות העבודה?״
"אין לי יום ואין לי לילה - העבודה היא חלק תמידי מחיי. אבל כשיש לי זמן אני יוצא למסיבות, סרטים, הולך לחדר כושר. שיחקתי גם כדורסל באופן מקצועי הרבה שנים, ואני ממשיך לעשות זאת מדי פעם. אבל התחביב האמיתי שלי הוא המקצוע שלי".
הקודם
הבא
Call Now Button