כדי שההשקעה שלך בנדל"ן לא תרד לטמיון.

משרד עורכי דין בסרגליק ושות' מתחמים בעסקאות נדל"ן פרויקטים של תמ"א 38 ופינוי בינוי

רכישת דירה למגורים או להשקעה היא סביר להניח העסקה הגדולה ביותר בחיים שלך ואחת הפעולות החשובות בחייך. מדובר על סכומי כסף לא נמוכים שעתידים להיות מושקעים בנכס שבחרת בקפידה.

תחום המקרקעין הוא תחום רחב, הכולל בתוכו ניואנסים ודקויות משפטיות רבות.

בקניית דירת יד שנייה יש לבדוק את זכויותיו של המוכר בלשכת רישום המקרקעין, לבצע בדיקת רישום שעבודים אצל רשם המשכונות, לבדוק את חוקיות הנכס על פי היתר הבנייה שניתן לו, יש לוודא שאין צו הריסה וכמובן לבדוק את נושא היטל ההשבחה. דירה מקבלן מצריכה בדיקה ראשונית של התב"ע (תוכנית בניין עיר), בדיקת היתר הבנייה, וקריאה יסודית של חוזה המכר בהסתכלות משפטית.

כל הבדיקות שצוינו לעיל ועוד רבות הן קריטיות לביצוע עסקת מקרקעין ולכן יש לשכור אך ורק את שירותיו של עורך דין מקצועי המתמחה בעסקאות נדל"ן.

עו"ד אייל בסרגליק:

"אני מנהל כל תיק כאילו זהו מאבק חיי"

אנו במשרד בסרגליק שומרים על פרטיות הלקוח, החל משלב החקירה המשטרתית, ועד לסיום ההליכים בתיק.

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

התייעץ עם עורך דין אלימות במשפחה

בהשארת פרטים אנו מתדרכים אותך כיצד לשמור על חפותך. זו הדרך להשאיר את הסיטואציה בשליטה

איך נוכל לעזור לך בתחום התמ"א 38 והנדל"ן?

מכר מקרקעין

החל משלב ביצוע כל הבדיקות המקדימות ועד חתימת הסכם המכר.

עסקאות תכנון ובניה

ליווי וייעוץ מול הוועדות לתכנון ובניה ברשויות המקומיות והמחוזיות.

ליווי פרויקטים תמ"א 38

ייצוג הדיירים משלב המו"מ דרך גיבוש הסכמים מול הקבלנים וכלה ברישום צו הבית המשותף.

פירוק שיתוף

ייצוג הלקוח עד לשחרור מהבעלות שנכפתה עליו/פירוק מהשותפות במקרקעין שאינו חפץ בה יותר. עשיית עסקאות במסגרת קבוצות רכישה או עסקאות קומבינציה מורכבות.

מי אנחנו

עו"ד אייל בסרגליק הוא הבעלים והמייסד של משרד עורכי דין בסרגליק ושות', בעל ידע וניסיון עשיר בעסקאות מקרקעין, מלווה חברות, יזמים ואנשים פרטיים בעסקאות מכר, תמ"א 38, פינוי בינוי, פירוק שיתוף קבוצות רכישה וקומבנציה.

עו"ד אייל בסרגליק, המייצג לשעבר של תשתיות נפט ואנרגיה, קו מוצרי דלק, איזורים ושו"פ, כלל תושבי גבעת עמל והבדואים בפזורה, רשת בניין והשקעות בע"מ וחברות נוספות. עו"ד בסרגליק ייצג במאות תביעות בגין איחורי מסירה וליקויי בנייה.

עו"ד בסרגליק משמש כיו"ר הפורום הפלילי הארצי (במשותף) של לשכת עורכי הדין, המשנה ליו"ר ועד מחוז תל-אביב, מרצה בקריה האקדמית אונו בקורסים דיני עונשין, דיני ראיות, סדר דין פלילי ועבירות צווארון לבן ובבית הספר הגבוה למינהל כספי לרשויות המקומיות בישראל ברחובות ובלשכת עורכי הדין ומשמש וכיו"ר "עמותת אפשרות" – עמותה למתן אוכל לנזקקים במסגרת פעילות רווחה בקריית אונו.

בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס". באותה כתבה הסביר כי "הוא מנהל כל תיק כאילו הוא מאבק חייו". בשנת 2014 נבחר על ידי מגזין לשכת עורכי הדין כ-"הבטחה" בעולם המשפט.

עורכת הדין סהר בירי, אשר עומדת בראש מחלקת המקרקעין במשרד עורכי דין בסרגליק ושות', הינה בעלת תואר ראשון במשפטים ותואר שני במשפט אזרחי- מסחרי עם התמחות במכרזים, דיני חברות ונדל"ן ובעלת ידע וניסיון עשיר, רב שנים בעריכת הסכמים מסחריים ועסקאות מקרקעין.

עורכת דין סהר בירי, מלווה חברות, יזמים ואנשים פרטיים בעסקאות מכר הן למסחר והן למגורים ובנסיונה המקצועי רשומות הצלחות בייצוג משפטי לעסקאות רחבות היקף, וליווי משפטי לפרויקטים בעלי עשרות ומאות יחידות דיור בישראל, החל ממועד איתור הקרקע ועד לסיום הבנייה ומסירת הדירות. ובעלת ניסיון רב שנים בניהול משפטי לנדל"ן מניב והסכמי שכירות לבתי עסקים ומרכזים מסחריים.

עו"ד בירי בעלת נסיון בעריכת הסכמים אזרחיים הקשורים לתחום הנדל"ן – מסחריים בן אנשים פרטיים ובין חברות ושותפים עסקיים, ובניהם, הסכמי שותפות עסקית, חוזי התקשרות עם קבלנים ויועצים שונים בענף הבנייה. עו"ד בירי מייצגת רוכשים ויזמים בכל סוגי עסקאות המכר, לרבות תמ"א 38, פינוי בינוי, קבוצות

רכישה, הסכמי קומבינציה וכן מעניקה ייצוג וטיפול משפטי בתביעות לפירוק שיתוף.

עו"ד אייל בסרגליק

קרדיטאלי מעייני ויונתן בורק

הידע, הנחישות והניסיון עזרו למשרד בסרגליק לטפל בתיקים מפורסמים ומוכרים

פרשת החייל היורה - אלאור אזריה

התיק המפורסם של החייל שירה במחבל שהיה שרוע על הקרקע.

פרשת בלוני הגז בגן יבנה

לקוחותינו, בעלי דירה מגן יבנה, הואשמו וזוכו מגרימת מוות ברשלנות, אליה לא היה להם קשר.

פרשת השוחד התעשייה האווירית

מרשנו, אילן אטל, לא נחקר אודות הפרשייה ואין לו שום קשר אליה ואודותיה.

אפי נווה הודה באשמה, והוא צריך ללכת הביתה

עו"ד אייל בסרגליק עם חוות דעת שלא משתמעת לשני פנים, אודות חפותו של אפי נווה בשלב זה

ייצוג בפרשת השוחד במשרד הבריאות
ייצוג זאב טננבאום, מנהל הכספים בחפציבה

עבירות נמחקו למנהל הכספים של חפציבה, לכתבה המלאה בגלובס כאן

עו"ד בסרגליק נחשב כמטאור בתחום המשפט הפלילי וכאחד מעורכי הדין הבכירים בו, כאשר בשנים האחרונות מדורג באופן קבוע כמוביל מוערך ואחד המוערכים ביותר במדד בידיאיי בתחום עבירות צווארון לבן ותחום המיסוי הפלילי והפלילי, בשנת 2010 נבחר כאחד מעורכי הדין הצעירים המבטיחים על ידי מגזין "גלובס".

באותה כתבה הסביר כי:

"הוא מנהל כל תיק כאילו הוא מאבק חייו".

"בשנת 2014 נבחר על ידי מגזין לשכת עורכי הדין כ-"הבטחה" בעולם המשפט.

"עו״ד בסרגליק פותח את רשימת "עורכי הדין שחייבים להכיר בתחום הפלילי בשנת 2016" באתר כלכליסט, שם הסתמן כ"פורץ דרך בתחום הפלילים".

עו"ד בסרגליק הוצג כאחד מעורכי הדין שחייבים להכיר בשנת 2018 במסגרת כתבה באתר דה מרקר.

מגזין בלייזר כתב כתבה אודות פעילותו של עו"ד בסרגליק.

גם מגזין אוביטר כתב לאחרונה עליו – ״עורך הדין של כולנו״.

אנחנו נשמור עליך מפני "הפתעות" עתידיות

משרד עורכי דין בסרגליק ושות' בעלי ניסיון בעסקאות נדל"ן

האני מאמין של עו"ד אייל בסרגליק

"אני אוהב במקצוע את התחושה שאני עוזר לאנשים במצב בלתי אפשרי"
"גלובס מסמן את עורכי הדין הצעירים והמבטיחים"
ראיון עם חן מענית 26.10.2010
״מה אתה אוהב במקצוע?״
"את התחושה שאני עוזר לנאשמים במצב בלתי אפשרי. כשאני יודע מראש איך אני הולך לנהל את התיק, בתקווה לנצח אותו. וכמובן, כשהשופט מקבל את הבקשות שלי אחרי שהמדינה מתנגדת להם. וגם את זה שיש לי חיים של בן אדם בידיים שלי. בכל תיק יש אחריות עצומה, וכל תיק אני מנהל כאילו זהו מאבק חיי".
״מה אתה לא אוהב במקצוע?״
"את הפער בין הדימוי הציבורי לעבודה האמיתית. יש לאנשים סטיגמה רעה מאוד על עורכי דין פליליים. הם חושבים שכל עורכי הדין הפליליים מייצגים רק אנסים ורוצחים. אני עוסק בעיקר בעבירות צווארון לבן. אנשים גם לא מבינים את ההליך ולא יודעים שכשאתה מקבל לקוח לידיך בשלב המעצר אין לך חומר חקירה, ואתה לא יודע מה באמת קרה. רק אחרי הגשת כתב האישום יודעים מה קורה. אם אני מרגיש שאני פועל בניגוד למצפון שלי, אני אבקש להשתחרר מהייצוג".
״מה אתה עושה אחרי שעות העבודה?״
"אין לי יום ואין לי לילה - העבודה היא חלק תמידי מחיי. אבל כשיש לי זמן אני יוצא למסיבות, סרטים, הולך לחדר כושר. שיחקתי גם כדורסל באופן מקצועי הרבה שנים, ואני ממשיך לעשות זאת מדי פעם. אבל התחביב האמיתי שלי הוא המקצוע שלי".
הקודם
הבא
Call Now Button